Home – test

Zažite zábavu, napätie a opojný pocit víťazstva. Staňte sa súčasťou hry, v ktorej ide o veľa. Podarí sa vám spoločne zvládnuť všetky úlohy, pochopiť indície a odhaliť všetky tajomstvá?

Rezervácia

Brainteaselava Escape Room preverí vašu vynaliezavosť, tímovú spoluprácu, či schopnosť rozmýšľať pod stresom. Jednej hry sa môže zúčastniť  skupina 2 až 5 ľudí (4 až 10 ľudí v prípade duelu). Cieľom je splniť misiu a dostať sa von za 70 minút. Zvládnete to aj vy?

Perfektné miesto na teambuilding, my sme hrali dva tímy proti sebe, bolo to super!! Odporúčam, perfektne premyslené há...

Posted by Martina Kičinová on Tuesday, 10 November 2015

Neskutočne super !!!! :) S partiou sme sa zabavili, prepracované hlavolamy, milý personál a konečne možnosť zábavne si potrápiť mozgové bunky aj mimo školy :) Každému určite odporúčam super zážitok !

Posted by Dávid Dubovec on Saturday, 19 December 2015

Ďakujeme, vynikajúce. Naša prvá escape room a tešíme sa na ďalšie. Perfektné indície, prepracované geniálne. Aj keď sme neboli úplne úspešné, fantasticky sme sa zabavili. Klobúk dolu :-)

Posted by Soňa Banášová Hrdličková on Saturday, 21 November 2015

Teambuilding

Poznáte dobre svojich kolegov či priateľov? Zabavte sa spolu plnením netradičných úloh a predveďte sa ako tím. Ukážte, ako viete komunikovať, spolupracovať a rozmýšľať pod tlakom.

Turisti

Chcete si z Bratislavy okrem suvenírov a fotiek odniesť aj nezabudnuteľné zážitky? Téma hry je zasadená do histórie Bratislavy a tak sa zábavnou formou o nej dozviete ešte viac.

Rodiny

Chytá vaše deti puberta a už s vami nechcú ísť ani do kina? Vymyslite im program, ktorý vám neodmietnu. Zažite spolu 70 minút plných napätia a možno budete prekvapení, ako to už vašim mladým páli.