Teambuilding

Teambuilding od Brainteaselavy

Chcete sa na teambuildingu zabaviť, lepšie spoznať svojich kolegov alebo zlepšiť spoluprácu a komunikáciu vo vašom tíme či organizácií? Máme pre vás niekoľko skvelých akivít pre skupiny až do 200 osôb. Všetky aktivity robíme aj v angličtine.

  1. Escape Room (2 až 20 osôb  naraz)  - intenzívny zážitok na 70 minút, skupina v tematickej miestnosti musí spolupracovať aby unikla. Viac info tu
  2. City Game (2 až 80 osôb naraz)  - tímová mestská hra podľa verzie na 1 až 3 hodiny, interaktívne úlohy, krásne výhľady aj tajomné zákutia starého mesta. Viac info tu.
  3. Mobilný Escape Room (2 až 40 osôb  naraz) - Escape Room vieme pripraviť aj vo vybranom hoteli, školení či inej akcií. Viac info tu.
  4. City Game na mieru (2 až 100 osôb naraz) - City Game pre vás pripravíme aj v iných mestách/miestach podľa želania. Viac info tu.
  5. Teambuilding na mieru (až 200 osôb naraz) - obľúbené aktivity upravené podľa vašich potrieb, inštruktori s bohatými skúsenosťami, kdekoľvek podľa vašich preferencií. Viac info tu.

Povedali o nás

Náš tím absolvoval teambuilding od Brainteaselavy. Veľmi oceňujeme ochotu pripraviť program v Banskej Štiavnici. Partia z Brainteaselavy aktivity výborne prispôsobila novému miestu aj väčšej skupine ľudí. 

Juraj Caránek, Seesame

My sme si vyskúšali hru City Game. Je to super nápad na teambuilding, najmä keď sa jeden tím rozdeli do dvoch timov súťažiacich proti sebe :) Prechádzka po meste sa po čase zmenila na ozajstný športový výkon, keď sme zbadali, ako nás obieha druhý tím :D Dobre sme si pri tom potrápili hlavy, zabavili sa, až sa trochu zapotili :) Ďakujeme a vrelo odporúčame!

Katarína Ačková, IBM

Teambuilding v Brainteaselave

Zaujali Vás naše aktivity? Chcete o nich zistiť viac? Napíšte nám.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Teambuilding u nás už vyskúšali aj zamestnanci týchto firiem:

Fitmy, ktoré u nás už vyskúšali Escape Room alebo inú hru