Zažite zábavu, napätie a opojný pocit víťazstva. Staňte sa súčasťou hry, v ktorej ide o veľa. Podarí sa vám spoločne zvládnuť všetky úlohy, pochopiť indície a odhaliť všetky tajomstvá?

Rezervácia

Brainteaselava Escape Room preverí vašu vynaliezavosť, tímovú spoluprácu, či schopnosť rozmýšľať pod stresom. Jednej hry sa môže zúčastniť  skupina 2 až 5 ľudí (4 až 10 ľudí v prípade duelu). Cieľom je splniť misiu a dostať sa von za 70 minút. Zvládnete to aj vy?

Novinky

  • Night Adventure už 7.9.

      Pozývame vás na hru Night Adventure 'Za pokladmi starej Bratislavy', ktorú pripravujeme pre Geocaching Mega Event GEOAWARDS 2018 už … Viac »
  • Pridaj sa k nám!

    Hľadáš brigádu, ktorá Ťa bude baviť? Obľubuješ escape roomy, či iné hry? Baví Ťa komunikácia s ľuďmi? Potom je táto ponuka … Viac »
  • City Game už aj v Banskej Štiavnici

    City Game už aj v Banskej Štiavnici Banská Štiavnica je krásne mesto s dlhou históriou a tak ho považujeme za … Viac »

staršie úlohy »

bol to super zazitok. Hadanky maju zmysel a su zaujimave. Urcite jedna z naj escapoviek. Odporucam!

Posted by Tami Kadnarova on Friday, 8 January 2016

bol to super zazitok. Hadanky maju zmysel a su zaujimave. Urcite jedna z naj escapoviek. Odporucam!

Posted by Tami Kadnarova on Friday, 8 January 2016

Teambuilding

Poznáte dobre svojich kolegov či priateľov? Zabavte sa spolu plnením netradičných úloh a predveďte sa ako tím. Ukážte, ako viete komunikovať, spolupracovať a rozmýšľať pod tlakom.

Turisti

Chcete si z Bratislavy okrem suvenírov a fotiek odniesť aj nezabudnuteľné zážitky? Téma hry je zasadená do histórie Bratislavy a tak sa zábavnou formou o nej dozviete ešte viac.

Rodiny

Chytá vaše deti puberta a už s vami nechcú ísť ani do kina? Vymyslite im program, ktorý vám neodmietnu. Zažite spolu 70 minút plných napätia a možno budete prekvapení, ako to už vašim mladým páli.