Home – test

Zažite zábavu, napätie a opojný pocit víťazstva. Staňte sa súčasťou hry, v ktorej ide o veľa. Podarí sa vám spoločne zvládnuť všetky úlohy, pochopiť indície a odhaliť všetky tajomstvá?

Rezervácia

Brainteaselava Escape Room preverí vašu vynaliezavosť, tímovú spoluprácu, či schopnosť rozmýšľať pod stresom. Jednej hry sa môže zúčastniť  skupina 2 až 5 ľudí (4 až 10 ľudí v prípade duelu). Cieľom je splniť misiu a dostať sa von za 70 minút. Zvládnete to aj vy?

Novinky

staršie úlohy »

Perfektné miesto na teambuilding, my sme hrali dva tímy proti sebe, bolo to super!! Odporúčam, perfektne premyslené há...

Posted by Martina Kičinová on Tuesday, 10 November 2015

Neskutočne super !!!! :) S partiou sme sa zabavili, prepracované hlavolamy, milý personál a konečne možnosť zábavne si potrápiť mozgové bunky aj mimo školy :) Každému určite odporúčam super zážitok !

Posted by Dávid Dubovec on Saturday, 19 December 2015

Ďakujeme, vynikajúce. Naša prvá escape room a tešíme sa na ďalšie. Perfektné indície, prepracované geniálne. Aj keď sme neboli úplne úspešné, fantasticky sme sa zabavili. Klobúk dolu :-)

Posted by Soňa Banášová Hrdličková on Saturday, 21 November 2015

Teambuilding

Poznáte dobre svojich kolegov či priateľov? Zabavte sa spolu plnením netradičných úloh a predveďte sa ako tím. Ukážte, ako viete komunikovať, spolupracovať a rozmýšľať pod tlakom.

Turisti

Chcete si z Bratislavy okrem suvenírov a fotiek odniesť aj nezabudnuteľné zážitky? Téma hry je zasadená do histórie Bratislavy a tak sa zábavnou formou o nej dozviete ešte viac.

Rodiny

Chytá vaše deti puberta a už s vami nechcú ísť ani do kina? Vymyslite im program, ktorý vám neodmietnu. Zažite spolu 70 minút plných napätia a možno budete prekvapení, ako to už vašim mladým páli.