Night Adventure už 7.9.

 

Pozývame vás na hru Night Adventure 'Za pokladmi starej Bratislavy', ktorú pripravujeme pre Geocaching Mega Event GEOAWARDS 2018 už tento piatok 7.9. večer. Čaro nočnej Bratislavy, zaujímavé úlohy od Brainteaselavy a Geocacherov, neváhajte a zaregistrujte sa :)

Prešporok, 24. jún 1741

Rakúska arcivojvodkyňa Mária Terézia, ťažko skúšaná náročnou vojnou proti Prusku o rakúske dedičstvo, stojí pred veľkou výzvou. Po ťažkých porážkach dokázala presvedčiť uhorské stavy, aby ju uznali za kráľovnú a pomohli jej vojensky proti nepriateľovi. Zajtra ráno má byť korunovaná za uhorsku kráľovnú, no z Dómu sv. Martina zmizli korunovačné klenoty. Treba ich do svitania nájsť, inak to bude mať nedozierne politické dôsledky pre celú monarchiu!

Všetci statoční ľudia, šlachtici či poddaní, prosím, pomôžte, naša panovníčka vás potrebuje!
Ak ste bystrí, šikovní alebo aspoň všetkými masťami mazaní, vyzbrojte sa svetlom, batôžkom a odvahou a príďte dnes večer na severný okraj Rybného námestia, priamo pod Dóm sv. Martina, kde sa našiel posledný dôkaz o zmiznutých klenotoch.

Toho, komu sa podarí klenoty objaviť, čaká bohatá odmena a veľká priazeň samotnej Márie Terézie. Je to obľubená a osvietená panovníčka a pre náš Prešporok je veľká česť, že má byť korunovaná práve tu, nedopusťme, aby nás o to obrali stratené klenoty.

 

Cena: 3eur/ osobu (deti do 12 rokov zdarma)
Rozsah: 2 – 5 osôb v skupine
Štart: každých 30 minút od 20:00 do 23:30
Trvanie hry: 60-120 minút
Dĺžka trasy: <1,5 km
Miesto: historické centrum Bratislavy, bezbariérové

Rezervácie a lístky už nie sú dostupné