O hre Escape Room

gun_barrelBrainteaselava Escape Room je dobrodružná zážitková aktivita pre skupinu 2 až 5 ľudí (Naraz môžu hrať dva tímy - 10 ľudí). Skupina je zatvorená do tematickej izby (bytu) s cieľom splniť tajnú misiu a dostať sa von v časovom limite 70 minút.

Skúste si to naživo

“Živá” úniková hra (Real-life escape game) je celosvetovo rozšírený formát založený na prenesení obľubených počítačových únikových (escape the room, panic room) hier do reality. Cieľ je rovnaký - utiecť z izby, no len naživo môžete vnímať svoje okolie všetkými zmyslami a zažiť hru na vlastnej koži.

Scenár escape hry  "V pazúroch ŠtB"

Vráťte sa u nás o pár desaťročí späť, keď tajná polícia striehla na nepriateľov režimu. Vstúpte do bytu, z ktorého veľa nešťastníkov zmizlo bez stopy. Uniknete z neho živí aj s dôležitými informáciami v boji za slobodu?

Rezervovať hru

Ako sa dostať von?

Poriadne preskúmajte celú miestnosť, odhaľte význam zdanlivo zbytočných vecí a spájajte získané informácie. Každé správne riešenie vás posunie k cieľu a všetko postupne do seba zapadá. Nemusíte sa báť, ak budete bezradní, pomôžeme vám.

Dôležitých detailov je naozaj veľa a preto sa oplatí zdielať nápady a postrehy. Len dobre spolupracujúci tím môže nájsť cestu von. S bežiacim časom pribúda adrenalín, chladná hlava je však veľká devíza.