Online Teambuilding

Online Teambuilding2021-02-22T10:37:01+02:00

online teambuilding

V časoch pandemických obmedzení je budovanie vzťahov medzi kolegami či priateľmi a udržiavanie tímového ducha náročnejšie ako obvykle. Chýba osobný kontakt, spoločné kávičky, či obedy. Preto vám ponúkame viacero teambuildingových aktivít, ktoré si môžete užiť na diaľku, z pohodlia domova. Prispôsobujeme ich presne podľa požiadaviek klienta, aby sme dosiahli cieľ vášho teambuildingu, či už ide o utuženie vzťahov v existujúcom kolektíve, spoznávanie nových kolegov alebo rozvoj kreatívneho myslenia či riešenia problémov. Všetky aktivity sú dostupné v slovenskom i anglickom jazyku.

Pri väčších skupinách môžeme rozdeliť hráčov do menších tímov (5-15 hráčov, v prípade Online Mystery Dinner do 13), aby sa každý mohol čo najlepšie zapojiť a byť platným členom tímu. V prípade záujmu je však možné niektoré aktivity absolvovať všetci spoločne v skupine až do 300 hráčov. Úlohy sú zamerané na spoluprácu, kreatívne riešenia, no hlavne zábavu a príjemne strávený čas.

vybrať z ponuky hier

Online
Mystery Dinner

až 120 osôb naraz

zistiť viac

Detektívna roleplay hra, zameraná na komunikáciu a logické uvažovanie.

viac informácií

Online
Interaktívny kvíz

až 300 osôb naraz

zistiť viac

Pohodová aktivita, preverí vaše znalosti, šikovnosť a či poznáte svojich kolegov. Interaktívne úlohy zaručia zábavu

viac informácií

Remote
Scavenger Hunt

až 300 osôb naraz

zistiť viac

Akčná hra, plná rôznorodých úloh, vďaka ktorým sa navzájom lepšie spoznáte, zistíte o sebe niečo nové a natrénujete si spoluprácu

viac informácií

Virtual
Treasure Hunt

až 300 osôb naraz

zistiť viac

Preverte ako viete s kolegami komunikovať svoje nápady pri riešení logických úloh, ktoré vás posúvajú k cieľu

viac informácií

Online Mystery Dinner

Vyskúšajte si na vlastnej koži aké je to byť detektívom, vášnivou divou či diabolským žiarlivcom. Podarí sa vám rozlúsknuť zločin a zároveň uchovať svoje osobné tajomstvá?

Detektívna role-play hra vás zabaví, preverí komunikačné zručnosti, ale tiež vďaka jej príbehu úplne zabudnete na problémy bežného sveta a spoznáte svojich kolegov naozaj v netradičnom svetle.

Kapacita: 7-120 osôb

Cena: 12 eur/osobu (bez DPH)

online interaktívny kvíz

Zabavte sa a preverte svoje vedomosti, ale aj šikovnosť pri interaktívnych úlohách. Pomôže komunikácia v tíme, spolupráca, ale aj dobrý odhad. Pripravili sme pre vás množstvo úloh, na ktoré vám bude stačiť váš počítač a niekoľko predmetov bežne sa vyskytujúcich v domácnosti. Okrem zaujímavých otázok zameraných na vedomosti z rôznych oborov obsahuje aj úlohy na empatiu/znalosť svojich kolegov, či interaktívne úlohy, ako napríklad kto ako prvý zapáli zápalku jednou rukou, prepíše zadaný text a podobne.

Otázky a úlohy vieme prispôsobiť podľa požiadaviek jednak tematicky, ale aj či majú byť viac vedomostné, zábavné alebo interaktívne.

Kapacita: 10-300 osôb

Základná cena: 90€/team do 5 osôb, teda cca 18€/osoba (bez DPH)

Virtual treasure hunt

Tímová hra, ktorá rozvíja predstavivosť, logické myslenie a efektívny brainstorming. Počas hry riešite logické úlohy a tajné odkazy, ktoré vám postupne odhaľujú, kde na mape sa nachádza poklad a ako ho získať a podľa preferencie si ho buď môže každý individuálne vyzdvihnúť, alebo vám ho môžeme doručiť domov. Ide o zaujímavé hlavolamy, pútavé úlohy, ktoré nevyžadujú špeciálne znalosti ani skúsenosti, len chuť objavovať, tímovú prácu a štipku kreatívneho myslenia.

Kapacita: 10 – 200 osôb

Základná cena: 80€/team do 5 osôb, teda cca 16€/osoba (bez DPH)

Remote scavenger hunt

Akčná hra, plná rôznorodých úloh, vďaka ktorým sa navzájom lepšie spoznáte, zistíte o sebe niečo nové a natrénujete si spoluprácu.

V tejto netradičnej hre budete (v menších tímoch alebo všetci spolu) plniť nami zadané úlohy z pohodlia vášho domova. Cieľom aktivity je snaha nájsť čo najviac zadaných predmetov a splniť vtipné či netradičné úlohy ktoré sa k nim viažu. Skúste vo vašom dome nájsť deravú ponožku a „potriasť“ si s ňou rukou cez videochat s inou deravou ponožkou či identifikovať aké veci zaznejú v detskej pesničke a rýchlo ich zhromaždiť. Podarí sa vám zohnať všetky zadané predmety v časovom limite?

Kapacita: 5-100 osôb

Základná cena: 95€/team do 5 osôb, teda cca 19€/osoba (bez DPH)

„Ďakujeme spoločnosti Brianteaselava za vydarený teambuilding, kde si všetci zúčastnení prišli na svoje! Bol to skvele strávený čas plný zábavy a dobrej nálady. Organizácia ako aj samotné aktivity boli na výbornej úrovni. Odporúčam pre všetky vekové kategórie!“

Denisa Bukovská, Danube Facility Services

„V mene našej spoločnosti sa chcem ešte raz poďakovať za perfektne pripravenú akciu, skvelú atmosféru, nezabudnuteľné zážitky a hlavne za ochotu splniť všetky naše požiadavky. Bolo nám naozaj potešením. Ľudia si celý deň ohromne užili a práve preto vrelo odporúčam všetkým záujemcom o teambuilding.“ 

Hana Karnasová, Gefco Slovakia

Naši Klienti

Napíšte nám