Remote Scavenger Hunt

Remote Scavenger Hunt2021-02-23T12:08:27+02:00

Páči sa vám idea jednoduchej no zábavnej hry, pri ktorej vtipne využívate predmety z vašej domácnosti?

Chcete si trochu mentálne oddýchnuť a zabaviť sa s kolegami alebo kamarátmi? Zabaviť sa môžete pri akčnej tímovej hre, v ktorej ide o rýchlosť a pohotovosť. Dokážete získať nami zadané predmety a splniť zábavné a kreatívne úlohy?

Hra sa skladá z niekoľkých typov kôl:

 • V hľadacom kole dostanete zoznam predmetov a vašou úlohou je spoločne ako jeden tím priniesť čo najviac z týchto predmetov a ihneď ich vtipne využiť. Môže ísť o predmety, ktoré máme všetci bežne v domácnosti, alebo výnimočné kúsky, ktoré získať bude možno trochu zložitejšie alebo budete musieť trochu použiť predstavivosť. Skúste napríklad zohnať 10x predmet, ktorý sa rýmuje so slovom polička a ukázať ich spolu na kamere!
 • V tímovom kole plníte spoločné úlohy pre celý tím. Vašou úlohou je s čo najvyššou rýchlosťou alebo úspešnosťou splniť zadané úlohy. Zvládnete presunúť papierové lietadlo, tak aby to vyzeralo, že letí cez jednotlivé okná vášho videochatu?
 • V individuálnom kole dostanete opäť krátky zoznam predmetov, ktoré máte čo najrýchlejšie zhromaždiť. V druhej časti kola, takzvanej prezentačnej, vykonávate s predmetmi rôzne zábavné úlohy. Viete si predstaviť, do akých zaujímavých predmetov sa dá zaspievať alebo ako „vyhryznúť z plátku syra Taliansko“?

Hra prebieha cez videokonferenčný hovor pomocou aplikácie Zoom, na ktorý sa pripoja všetci hráči aj gamemaster. Ten hráčom vysvetlí pravidlá a bude ich počas hry viesť.

Osobný kontakt je samozrejme na nezaplatenie, no v aktuálne ťažkej pandemickej situácii zachováva virtuálna verzia všetko okrem priameho osobného kontaktu. Nie je potrebné aby boli hráči spolu v jednej miestnosti, hra je prispôsobená online priestoru. Na úlohy hráči využívajú iba predmety, ktoré sa vyskytujú v bežnej domácnosti. Niektoré úlohy sú jedinečné pre online verziu hry a ich splnenie využíva práveže virtuálne prostredie.

Scavenger Hunt je ideálna aktivita na dobrú zábavu a posilnenie tímového ducha v čase povinného home office. Nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti ani lámanie hlavy nad zložitými otázkami, je výborná na odreagovanie aj po neľahkom dni.

Hru vieme upraviť aj pre väčší počet hráčov. V tom prípade vás rozdelíme do viacerých tímov, ktoré budú súťažiť proti sebe. Tím s najväčším počtom splnených úloh vyhráva. Hru vieme upraviť až pre 150 hráčov.

Počet osôb

5-15 v jednom tíme

celkovo až 150 osôb naraz

Časový limit

60-120 min

Cena

19€

za osobu

Adresa hry

každý u seba

(nutné pripojenie na internet)

Minimálny vek

12 rokov

Povedali o nás

 • 5 star ratingMystery Dinner Online S kamarátmi sme vyskúšali novú online verziu hry Mystery Dinner. Do jedného sme si hru užili a poslúžila ako zábavné... read more

  mato4247 Avatar
  mato4247

  5 star ratingMystery dinner Obe hry sú veľmi dobre spracované a každá má svoje výhody. Na noci démonov oceňujem kostými, využitie technológie a Game... read more

  Lenkalolo Avatar
  Lenkalolo
 • 5 star ratingMystery Dinner online Skvelá zábava. Treba si dať námahu a vžiť sa do svojej postavy, rozhodne sa to oplatí. Dve hodiny sú limit,... read more

  michal235711 Avatar
  michal235711

  5 star ratingmystery dinner Vynikajuci zazitok! Zucastnila som sa uz dvoch roznych "mystery dineners" a obidve boli vynikajuce. Nazivo aj online. Vrelo odporucam!

  betkaa Avatar
  betkaa
 • 5 star ratingAko si spríjemniť karanténu Vyskúšali sme si online verziu Mystery Dinner. Bola to veľmi príjemná aktivita na večer v kruhu priateľov (i keď len... read more

  Camper709250 Avatar
  Camper709250

  5 star ratingskvelý nápad Hoci nie som práve cieľovka RPG, až prekvapivo ma táto hra bavila. Odporúčam vyskúšať aj pochybovačom.

  zuza_sersa Avatar
  zuza_sersa
tripadvisor logoMystery DinnerMystery Dinner
5.0 tripadvisor stars
5.0 Stars - Based on 103 User Reviews
 • 5 star ratingAko si spríjemniť karanténu Vyskúšali sme si online verziu Mystery Dinner. Bola to veľmi príjemná aktivita na večer v kruhu priateľov (i keď len... read more

  Camper709250 Avatar
  Camper709250
 • 5 star ratingMystery dinner Obe hry sú veľmi dobre spracované a každá má svoje výhody. Na noci démonov oceňujem kostými, využitie technológie a Game... read more

  Lenkalolo Avatar
  Lenkalolo
 • 5 star ratingmystery dinner Vynikajuci zazitok! Zucastnila som sa uz dvoch roznych "mystery dineners" a obidve boli vynikajuce. Nazivo aj online. Vrelo odporucam!

  betkaa Avatar
  betkaa
 • 5 star ratingskvelý nápad Hoci nie som práve cieľovka RPG, až prekvapivo ma táto hra bavila. Odporúčam vyskúšať aj pochybovačom.

  zuza_sersa Avatar
  zuza_sersa
 • 5 star ratingMystery Dinner online Skvelá zábava. Treba si dať námahu a vžiť sa do svojej postavy, rozhodne sa to oplatí. Dve hodiny sú limit,... read more

  michal235711 Avatar
  michal235711

Garancia vrátenia peňazí

Ešte ste podobnú hru nevyskúšali a bojíte sa, že to nie je pre vás? Ak sa vám hra nebude páčiť, vrátime vám peniaze.

Našim cieľom je prinášať zmysluplnú zábavu a ponúknuť našim návštevníkom tie najlepšie zážitky. Na každej hre sme si preto dali naozaj záležať a postupne sme ich vylaďovali aby sme odstránili všetky problémy.

Ak si však nie ste istí, či je Mystery Dinner, Escape Room, City Game alebo Virtual Treasure Hunt pre vás to pravé, nemusíte sa ničoho báť. Ak sa vám naša hra nebude páčiť, stačí nám po hre povedať, že sa vám hra nepáčila a my vám vrátime peniaze.

Preto neváhajte a vyskúšajte si niektorú z našich hier, nebudete ľutovať 🙂 A ak náhodou áno, vrátime vám peniaze.

Rezervuj hru Scavenger Hunt

jan
feb
mar
apr
máj
jún
júl
aug
sep
okt
nov
dec
2023
2024
2025
2026
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Máš otázku?

Máte špeciálne požiadavky? Chcete rezervovať hru pre väčší počet skupín? Máte nejaké pripomienky, či nápady ako zlepšiť naše služby? Napíšte nám 🙂