Virtual Treasure Hunt

Virtual Treasure Hunt2021-10-28T15:35:54+02:00

Virtual Treasure Hunt

Cesta k tajomnému pokladu, ktorú môžete absolvovať z pohodlia vášho gauča alebo kancelárskej stoličky v úplnom bezpečí. Napätie a zábava bez negatívnych efektov, s ktorými sa boria hľadači pokladov naživo ako počasie, hmyz, neznámy terén či iné nebezpečie.

Každý hráč potrebuje:

 • stabilné internetové pripojenie
 • počítač s kamerou a mikrofónom (či už vstavanými alebo externými) s operačným systémom:
  1. Windows 7 alebo vyšší
  2. Mac OS 10.12 alebo vyšší
  3. Linux Ubuntu 18.04 alebo vyšší
 • ak nemá každý hráč k dispozícii počítač, jeden počítač môžu zdieľať aj dvaja hráči

Chýba vám spoločnosť, ale nechcete riskovať nákazu?

Zabavte sa pri jedinečnej interaktívnej tímovej hre s nápaditými úlohami a pútavými šiframi, ktorá rozvíja predstavivosť, logické myslenie a efektívny brainstorming. Podarí sa vám rozlúštiť všetky šifry a nájsť poklad?

V tíme spoločne lúštite rôzne šifry a logické úlohy, z ktorých postupne získavate indície. Tieto indície vás krok za krokom vedú k bájnemu pokladu. Úroveň šifier je veľmi rôznorodá, niektoré zvládnete ľavou zadnou, nad riešením iných však budete musieť chvíľu rozmýšľať. Počas hry sa vám postupne odkrývajú nové úlohy, takže máte možnosť niektoré zložitejšie preskočiť alebo môžete požiadať o nápovedu. Vďaka nastaviteľnej úrovni nápovied je hra vhodná pre priemerných hráčov aj veľmi šikovné hlavičky.

Hra prebieha cez videokonferenčný hovor pomocou aplikácie Zoom, na ktorý sa pripoja všetci hráči aj náš gamemaster. Ten hráčom vysvetlí pravidlá a počas hry prijíma riešenia úloh, prípadne poskytuje nápovedy.

Osobný kontakt je samozrejme na nezaplatenie, no v aktuálne ťažkej pandemickej situácii zachováva virtuálna verzia všetko okrem priameho osobného kontaktu. Nad úlohami sa zamýšľate rovnako a konzultácia s priateľmi či kolegami je možná virtuálne takmer tak isto ako naživo.

Stabilita hovoru v programe Zoom je veľmi dobrá. Veľmi zriedka sa stane, že niekto so slabším signálom raz – dvakrát za hru na chvíľku vypadne, ale ešte sa nám nestalo aby niekomu nebolo rozumieť alebo by sa niekto sťažoval, že nepočuje. Samozrejme, je potrebné stabilné internetové pripojenie aké má už dnes doma takmer každý. V prípade záujmu môžeme využiť iný videochat (Webex, Skype, Meet, Teams, Messenger).

Virtuálny Treasure Hunt je výborná aktivia na posilnenie tímového ducha v čase home office a obmedzenia zhromažďovania, ktorá navyše príjemne „premaže“ aj vaše kolieska. Zabavte sa s kolegami pri riešení zaujímavých úloh a hľadaní pokladu. Hru môže hrať naraz až 200 hráčov rozdelených do menších tímov.

Počet osôb

2-5 v jednom tíme

celkovo až 200 hráčov naraz

Časový limit

90-150 min

Cena

18€ / hráč

MOŽNÉ SKUPINOVÉ ZĽAVY

Adresa hry

každý u seba

(nutné pripojenie na internet)

Minimálny vek

10

(výnimočne menej)

Povedali o nás

 • 5 star ratingAko si spríjemniť karanténu Vyskúšali sme si online verziu Mystery Dinner. Bola to veľmi príjemná aktivita na večer v kruhu priateľov (i keď len... read more

  Camper709250 Avatar
  Camper709250

  5 star ratingmystery dinner Vynikajuci zazitok! Zucastnila som sa uz dvoch roznych "mystery dineners" a obidve boli vynikajuce. Nazivo aj online. Vrelo odporucam!

  betkaa Avatar
  betkaa
 • 5 star ratingMystery Dinner Online S kamarátmi sme vyskúšali novú online verziu hry Mystery Dinner. Do jedného sme si hru užili a poslúžila ako zábavné... read more

  mato4247 Avatar
  mato4247

  5 star ratingskvelý nápad Hoci nie som práve cieľovka RPG, až prekvapivo ma táto hra bavila. Odporúčam vyskúšať aj pochybovačom.

  zuza_sersa Avatar
  zuza_sersa
 • 5 star ratingMystery Dinner online Skvelá zábava. Treba si dať námahu a vžiť sa do svojej postavy, rozhodne sa to oplatí. Dve hodiny sú limit,... read more

  michal235711 Avatar
  michal235711

  5 star ratingMystery dinner Obe hry sú veľmi dobre spracované a každá má svoje výhody. Na noci démonov oceňujem kostými, využitie technológie a Game... read more

  Lenkalolo Avatar
  Lenkalolo
tripadvisor logoMystery DinnerMystery Dinner
5.0 tripadvisor stars
5.0 Stars - Based on 103 User Reviews
 • 5 star ratingMystery Dinner Online S kamarátmi sme vyskúšali novú online verziu hry Mystery Dinner. Do jedného sme si hru užili a poslúžila ako zábavné... read more

  mato4247 Avatar
  mato4247
 • 5 star ratingmystery dinner Vynikajuci zazitok! Zucastnila som sa uz dvoch roznych "mystery dineners" a obidve boli vynikajuce. Nazivo aj online. Vrelo odporucam!

  betkaa Avatar
  betkaa
 • 5 star ratingMystery Dinner online Skvelá zábava. Treba si dať námahu a vžiť sa do svojej postavy, rozhodne sa to oplatí. Dve hodiny sú limit,... read more

  michal235711 Avatar
  michal235711
 • 5 star ratingMystery dinner Obe hry sú veľmi dobre spracované a každá má svoje výhody. Na noci démonov oceňujem kostými, využitie technológie a Game... read more

  Lenkalolo Avatar
  Lenkalolo
 • 5 star ratingskvelý nápad Hoci nie som práve cieľovka RPG, až prekvapivo ma táto hra bavila. Odporúčam vyskúšať aj pochybovačom.

  zuza_sersa Avatar
  zuza_sersa

Garancia vrátenia peňazí

Ešte ste podobnú hru nevyskúšali a bojíte sa, že to nie je pre vás? Ak sa vám hra nebude páčiť, vrátime vám peniaze.

Našim cieľom je prinášať zmysluplnú zábavu a ponúknuť našim návštevníkom tie najlepšie zážitky. Na každej hre sme si preto dali naozaj záležať a postupne sme ich vylaďovali aby sme odstránili všetky problémy.

Ak si však nie ste istí, či je Mystery Dinner, Escape Room, City Game alebo Virtual Treasure Hunt pre vás to pravé, nemusíte sa ničoho báť. Ak sa vám naša hra nebude páčiť, stačí nám po hre povedať, že sa vám hra nepáčila a my vám vrátime peniaze.

Preto neváhajte a vyskúšajte si niektorú z našich hier, nebudete ľutovať 🙂 A ak náhodou áno, vrátime vám peniaze.

Rezervuj hru Virtual Treasure Hunt

Hry si môžete rezervovať na adrese info@brainteaselava.sk alebo telefonicky na +421 2 210 255 36. 

Máš otázku?

Máte špeciálne požiadavky? Chcete rezervovať hru pre väčší počet skupín? Máte nejaké pripomienky, či nápady ako zlepšiť naše služby? Napíšte nám 🙂