Prečo u nás?

Brainteaselava Escape Room je vhodná, ak hľadáte:

 • aktivitu pre menšiu skupinu, menej času na hru (kapacita do 12 ľudí za 90 minút, teda jednu hru aj s vysvetlením)
 • nezávislosť od počasia, možnosť hrať v príjemných klimatizovaných / vykurovaných priestoroch počas celého roka
 • teambuilding aj pre ľudí s obmedzením pohybu, tehotné ženy, bezbariérový prístup do priestorov
 • možnosť dohodnúť občerstvenie priamo na mieste i posedenie v príjemnej reštaurácií vedľa s 30% zľavou na účet
 • Čo vám môže pomôcť rozvinúť Brainteaselava Escape Room?

  Spolupráca a komunikácia

  Aj najmúdrejší a najschopnejší tím nebude úspešný, ak je plný individualistov. Rozvíjanie nápadov, či zdieľanie informácií je základom úspechu. Ak niekto ihneď nájde kľúč, no nechá si to pre seba a ostatní si márne lámu hlavu, ako otvoriť zámok, problém je na svete.

  Efektívny brainstorming

  Schopnosť sústrediť sa, vedieť počúvať ostatných, zamyslieť sa nad ich nápadmi a stavať na nich nové, často aj zdanlivo nereálne. So zdravým realizmom no bez nekonštruktívnej kritiky. Čo spraviť s neznámym predmetom, šifrou či mapou najlepšie zistíte, keď dáte hlavy dokopy.

  Jednoduchosť

  V práci i v súkromí, jednoduché a jasné riešenia často slávia úspech. A schopnosť formulovať jednoducho myšlienky a plány býva veľkým prínosom. Darmo je niekto hlavička, ak svoje idey opíše tak, že mu nik neporozumie.

  Komplexná analýza problému

  Riešiť úlohu keď máme jasné zadanie je jedna vec, avšak v realite sa to príliš často nestáva. Rovnaké je to aj pri našej hre. Máte síce splniť misiu a utiecť, ale ako? Musíte sa zamyslieť aké predmety máte k dispozícií, na čo sa dajú použiť, čo hovorí ten tajomný odkaz. Zistíte, čo presne je vašou úlohou a ako to spraviť?

  Krízové situácie

  Tím šlape ako hodinky, no zrazu príde vážna prekážka. V escape room to býva tzv. zaseknutie, teda dovtedy jasná cesta sa odrazu stratí. Nie sú žiadne jasné možnosti, či naopak príliš veľa ciest. Nájde sa líder, ktorý dokáže efektívne rozdeliť úlohy? Systematik, ktorý zapíše, aké máme zdroje, čo sme už skúsili a čo naopak ešte môže zabrať?