City Game

Na City Game sa zabavíte s tímom 2 až 5 osôb (naraz môže hrať 1 až 12 tímov) v malebných uličkách historickej Bratislavy. Preveríte svoju spoluprácu a sedliacky rozum pri interaktívnych úlohách, vychutnáte si nové výhľady a dozviete sa zaujímavé fakty a legendy o miestach na trase.

Na štarte vám vysvetlíme systém hry a dostanete batôžtek s potrebným vybavením. Na trase postupne plníte rôznorodé úlohy, ktorých riešenie vám vždy povie kam ísť ďalej a čo tam robiť. Ak máte s úlohou problém, môžete si vziať nápovedu, alebo nám kedykoľvek zavolať. Trasa je vedená aj menej známymi zákutiami bratislavského centra, či hradu, o ktorých sa dozviete rôzne zaujímavosti a tak je vhodná aj ako zábavná prehliadka Bratislavy.

Hra je vhodná obtiažnosťou aj pre úplných začiatočníkov, ale rozmanitosťou úloh aj pre veteránov únikových hier, či geocachingu. Navigácia počas hry je pomerne ľahká, ale aspoň úplne základná schopnosť pracovať s mapou môže byť výhodou. Je obľúbená ako teambuilding, zabavia sa na nej aj rodiny s deťmi, partie kamarátov, či dvojice. Pre turistov je to ideálna možnosť ako spoznať Bratislavu netradičnou formou, ale aj Bratislavčania často priznajú, že sa dozvedeli, či dokonca spoznali nové veci.

vyber si hru

Misia Hrad

Viliamov príbeh
(Staré mesto)

Misia Hrad

Ste pripravení na misiu v ktorej ide o záchranu celého mesta? Nebezpečná teroristická skupina uskutočnila svoj diabolský plán a do ovzdušia vypustilia z hradného vrchu smrtiaci vírus. Vy ste jediní, kto môže zachrániť nevinných ľudí a vírus zneškodniť. So špeciálnou výbavou vyrazte na misiu vášho života, čas beží a hrá proti vám.

Počet osôb

2-5

Časový limit

120 min

Dĺžka trasy

2km

Obtiažnosť

6/10

záhada zmiznutého študenta

Mladého Viliama nevideli už niekoľko dní. Polícia si nevie dať rady. Blízki sa obávajú najhoršieho, vedia totiž, že nebol úplne obyčajným študentom. Podarí sa vám zistiť, čo sa stalo?

Pozri video

Počet osôb

2-5

Časový limit

120-180 min

Dĺžka trasy

2-3km

Obtiažnosť

5/10

Povedali o nás

[wprevpro_usetemplate tid="9"]
[wprevpro_usebadge tid="2"]
[wprevpro_usetemplate tid="11"]

Garancia vrátenia peňazí

Ešte ste podobnú hru nevyskúšali a bojíte sa, že to nie je pre vás? Ak sa vám hra nebude páčiť, vrátime vám peniaze.

Našim cieľom je prinášať zmysluplnú zábavu a ponúknuť našim návštevníkom tie najlepšie zážitky. Na každej hre sme si preto dali naozaj záležať a postupne sme ich vylaďovali aby sme odstránili všetky problémy.

Ak si však nie ste istí, či je Escape Room, City Game alebo Mystery Dinner pre vás to pravé, nemusíte sa ničoho báť. Ak sa vám naša hra nebude páčiť, stačí ak nás požiadate ju z tohoto dôvodu predčasne ukončiť a my vám vrátime peniaze.

Preto neváhajte a príďte si niektorú z našich hier vyskúšať. Nebudete ľutovať 🙂

Rezervujte si City Game

[tb-calendar notimezone=“yes“ booking=“citygame, citygame-hrad“]

Darčeková poukážka

Darujte nezabudnuteľný zážitok v podobe darčekovej poukážky Brainteaselava, s ktorou si obdarovaní môžu vybrať či skúsia niektorý z našich Escape rooms alebo mestskú hru City Game.

Druhou možnosťou je poukážka na hru Mystery Dinner. Poukážka platí vyše roka, takže ju určite stihnú využiť.