Teambuilding

Teambuilding od Brainteaselavy

Chcete sa na teambuildingu zabaviť, lepšie spoznať svojich kolegov alebo zlepšiť spoluprácu a komunikáciu vo vašom tíme či organizácií? Máme pre vás niekoľko skvelých akivít pre skupiny až do 500 osôb. Všetky aktivity robíme aj v angličtine.

  1. Escape Room (2 až 20 osôb  naraz)  - intenzívny zážitok na 70 minút, skupina v tematickej miestnosti musí spolupracovať aby unikla. Viac info tu.
  2. City Game (2 až 80 osôb naraz)  - tímová mestská hra podľa verzie na 1 až 3 hodiny, interaktívne úlohy, krásne výhľady aj tajomné zákutia starého mesta. Viac info tu.
  3. Mystery Dinner (7 až 36 osôb naraz) - Detektívna roleplay hra, zameraná na komunikáciu a logické uvažovanie. Odohráva sa počas večere v reštaurácii Štefánka. Viac info tu.
  4. Interaktívny kvíz (až 200 osôb naraz) - Relaxačná, no stále napínavá súťažná aktivita. Kvízové otázky zo zaujímavých okruhov, nielen faktické ale aj tipovanie poradia kolegov vo vtipných miniúlohách. 
  5. Teambuilding na kľúč (až 500 osôb naraz) - obľúbené aktivity upravené podľa vašich potrieb, inštruktori s bohatými skúsenosťami, kdekoľvek podľa vašich preferencií. Viac info tu.

E-book 10 teambuidingových aktivít s nulovým budgetom:

Stiahnuť zdarma E-book

Povedali o nás

Náš tím absolvoval teambuilding od Brainteaselavy. Veľmi oceňujeme ochotu pripraviť program v Banskej Štiavnici. Partia z Brainteaselavy aktivity výborne prispôsobila novému miestu aj väčšej skupine ľudí. 

Juraj Caránek, Seesame

My sme si vyskúšali hru City Game. Je to super nápad na teambuilding, najmä keď sa jeden tím rozdeli do dvoch timov súťažiacich proti sebe :) Prechádzka po meste sa po čase zmenila na ozajstný športový výkon, keď sme zbadali, ako nás obieha druhý tím :D Dobre sme si pri tom potrápili hlavy, zabavili sa, až sa trochu zapotili :) Ďakujeme a vrelo odporúčame!

Katarína Ačková, IBM

 

Máte záujem o ďalšie informácie alebo nezáväznú cenovú ponuku? Napíšte nám.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo

Počet osôb

Lokalita

Typ aktivity

Dĺžka aktivít

Vaša správa

Teambuilding u nás už vyskúšali aj zamestnanci týchto firiem:

Fitmy, ktoré u nás už vyskúšali Escape Room alebo inú hru