teambuilding

Chcete sa na teambuildingu zabaviť, lepšie spoznať svojich kolegov alebo zlepšiť spoluprácu a komunikáciu vo vašom tíme? Máme pre vás niekoľko skvelých akivít pre skupiny až do 500 osôb. Či už v Bratislave alebo na inom mieste podľa vášho výberu. Všetky aktivity robíme aj v angličtine.

vybrať hru

escape room

2 - 20 osôb naraz

zistiť viac

Intenzívny zážitok na 70 minút, skupina v tematickej miestnosti musí spolupracovať aby unikla

viac informácií

city game

2 - 100 osôb naraz

zistiť viac

Tímová mestská hra podľa verzie na 1 až 3 hodiny, interaktívne úlohy, krásne výhľady aj tajomné zákutia starého mesta.

viac informácií

mystery dinner

7 - 36 osôb naraz

zistiť viac

Detektívna roleplay hra, zameraná na komunikáciu a logické uvažovanie. Odohráva sa počas večere v reštaurácii Štefánka.

viac informácií

teambuilding
extra

2 - 500 osôb naraz

zistiť viac

Obľúbené aktivity upravené podľa vašich potrieb, inštruktori s bohatými skúsenosťami, kdekoľvek podľa vašich preferencií.

viac informácií

teambuilding
zadarmo

zistiť viac

E-book 10 zaujímavých teambuildingových aktivít, ktoré si môžete pripraviť sami.

[mc4wp_form id="3181"]

Escape Room

  • intenzívny zážitok na 70 minút
  • možnosť hry za každého počasia
  • zábava aj rozvoj tímu
  • vhodný takmer pre každého

Iba v Brainteaselava Escape Room môžete súťažiť s druhým tímom hrajúcim rovnakú hru zároveň vedľa seba. Prípadný tretí tím si zatiaľ môže zahrať hru V pazúroch ŠtB. Takto môže hrať naraz až 20 osôb.

Ak je vás viac, môžete sa postupne vystriedať (80 osôb/ pol dňa), pričom tímy ktoré nebudú práve hrať si môžu posedieť v príjemnej reštaurácií Pulitzer u Zlatého Jeleňa kúsok od nás s 20% zľavou na účet.

Chcete sa zabaviť v Escape Roome, ale nevyhovuje vám prísť k nám do Bratislavy na Zámockú? Nevadí, môžeme prísť my k vám a radi hru prispôsobíme podľa vašich požiadaviek. Vieme pripraviť mobilné verzie hier V pazúroch ŠtB na 30 až 70 minút, Jánošíková chyža na 30 minút alebo Escape Stan Karanténa na 15 minút. Výhodou je aj väčšia kapacita, keďže hier vieme pripraviť až 6 hier naraz.

intenzívny zážitok na

70min

možnosť hry za každého

počasia

zábava aj rozvoj

tímu

aj pre ľudí s obmedzením

pohybu

Povedali o nás

Super miesto na team building, počas tých 70 minút nám horeli hlavy z množstva úloh, hádaniek, hľadania kódov a súvislostí, čas je maximálne využitý a rozhodne sa nebudete nudiť. Obtiažnosť je síce vyššia, ale o to je väčšia sranda 🙂 Veľkou výhodou je tiež, že je možnosť ísť naraz dve skupiny.

Adriena Némethová, Anima Technika

Perfektný zážitok, skvelý teambuilding, výborne úlohy, skvelá náročnosť, tým pádom sa graduje radosť ;)) vrelo odporúča každý jeden zo zúčastnených!!!

Helena Renczésová, Partners group

City Game

  • zábava pri originálnych úlohách
  • tajomné zákutia a krásne výhľady
  • zaujímavosti a legendy o Bratislave
  • súťaž viacerých tímov v reálnom čase
  • možnosť hry v uličkách starého mesta alebo na hrade

Tejto hry sa môže zúčastniť až 100 ľudí v 11 tímoch. Všetky tímy štartujú naraz (pokiaľ nie je dohodnuté inak) zo spodu Zámockej ulice v Bratislave. Každý tím začína inou úlohou, ale postupne všetci vyriešia tie isté úlohy až nakoniec prídu všetci k spoločnej cieľovej úlohe.

Hra má 2 témy, Viliamov príbeh v Starom meste a Misia Hrad a tiež 2 varianty – krátka trvá 1 až 2 hodiny (Viliamov príbeh aj Misia Hrad), dlhá 1,5 až 3 hodiny (len Viliamov príbeh). Nakoniec vám pripravíme záverečné vyhodnotenie s diplomami a drobnými cenami..

V deň hry vám ponúkame tiež zľavu 10% v reštaurácii Štefánka, kde si môžete oddýchnuť po hre a vyhlásime vám tu aj výsledky hry. Zľava platí pri výbere z jedálneho lístka na celý účet okrem špeciálnych menu pri rezervácii vopred.

City Game vám okrem našich stabilných hier v Bratislave a Banskej Štiavnici vieme pripraviť na mieru aj v inom meste, či lokalite (Zochova chata, X-bionic Šamorín a pod.). Hru prispôsobíme podľa vašich požiadaviek na dĺžku hry, náročnosť, trasu, či iných špecifických žiadostí.

Zábava pri originálnych úlohách

Tajomné zákutia a krásne výhľady

Zaujímavosti a legendy o Bratislave

Súťaž viacerých tímov v jednom čase

Povedali o nás

Hľadali sme teambuilding, ktorý nám pomôže vybudovať efektívny tím a pri ktorom sa vzájomne spoznáme aj v neštandardných situáciách. Moja známa mi odporučila hru City Game a tak sme ju s tímom výskúšali. Naše očakávania rozhodne naplnila a všetci kolegovia boli veľmi spokojní. Najviac sa nám páčilo ako bola hra zasadená do historického centra a že pri úlohách museli spolupracovať všetci členovia tímu. Preto budem hru určite odporúčať aj ďalej.

Ildikó Kukanová, VÚB

My sme si vyskúšali hru City Game. Je to super nápad na teambuilding, najmä keď sa jeden tím rozdeli do dvoch timov súťažiacich proti sebe 🙂 Prechádzka po meste sa po čase zmenila na ozajstný športový výkon, keď sme zbadali, ako nás obieha druhý tím 😀 Dobre sme si pri tom potrápili hlavy, zabavili sa, až sa trochu zapotili 🙂 Ďakujeme a vrelo odporúčame!

Katarína Ačková, IBM

Mystery Dinner

Na Mystery Dinner sa určite zabavíte, spoznáte lepšie svojich kolegov, potrénujete komunikáciu vo vašom tíme a navyše sa pri nej výborne najete. Zistite ako sa vaši kolegovia zhostia netradičných rolí, vyriešia nečakané problémy s inými postavami a zanalyzujú všetky dostupné informácie. Podarí sa vám spoločne odhaliť vraha?

Hra prebieha pri stole v reštaurácii Štefánka by Pulitzer (alebo na inom mieste podľa dohody). Každý zúčastnený hrá postavu, ku ktorej dostane sadu tematických rekvizít a niekoľko informácii. Jedna z postáv pri stole je vrahom, avšak na začiatku nikto nevie, kto to je.

Cieľom skupiny je odhaliť vraha pomocou informácii získaných od jednotlivých postáv a nadobudnutých dôkazov. Vedľajším cieľom každej z postáv, ktorý výrazne pridáva na zábavnosti hry, je čo najlepšie zahrať svoju vlastnú postavu s jej kladnými ale aj zápornými stránkami.

Ku hre si môžete objednať zvýhodnené 3-chodové menu a la Baťa alebo si vybrať a la Carte so zľavou 15%, ale samozrejme ani to nie je povinné. V prípade objednania sa jedlo podáva v prestávkach počas hry.

V jednej skupine môže hrať naraz 7 až 12 hráčov. Ak vás je viac, rozdelíme vás do viacerých herných skupín, aby bol každý zapojený do hry. Vieme pripraviť hru pre 3 skupiny a teda až 36 osôb naraz.

U vás doma, vo firme, na akcií alebo vo vybranej reštaurácii kdekoľvek po Slovensku. Kde len chcete vieme pre vás pripraviť zaujímavý detektívny večer, kde sa prenesiete do 30. rokov, vcítite sa do svojich rolí a spoločne vyriešite tajomný zločin.

Povedali o nás

Vraždu u Baťu sme si zahrali v kolektíve projektového timu dodavateľa a zákazníka. Myslím, že za všetkých zúčastnenych môžem povedať, že to bol fakt skvelý večer: nenáročná role play, skvelí game mastri, zaujimavá zápletka aj rozuzlenie a k tomu výborna večera a krásne prostredie reštaurácie Štefánka. Všetkým sa páčilo. Ďakujeme a verím, že vymyslíte aj ďalšiu tému, radi prídeme zas.

Ingrid Rampašeková, Atos IT Solutions and Services

Zahrali sme si Vrazdu u Batu. S kolegami sme sa skvele bavili na nasich hereckych vykonoch a mohli sme blizsie spoznat kolegov aj z ineho uhla pohladu. Velmi prijemna aktivita.

Jozef Lukča, Deloitte

Naši Klienti

Napíšte nám

Chcete rezervovať hru pre viacero skupín naraz alebo máte nejaké otázky či špeciálne požiadavky?