O nás

Čo robíme?

Brainteaselava prináša rôznorodé zážitkové aktivity zamerané na rozvoj skupiny, jej spolupráce, komunikácie, či ďalších zručností. Sme jednotkou na trhu escape roomov a mestských hier v Bratislave. Okrem toho ponúkame celú radu ďalších aktivít prispôsobovaných požiadavkám našich klientov. Ponuku stále rozširujeme, pretože žiadna požiadavka pre nás nie je nesplniteľná :)

Ako to začalo?

V mladosti sme dlhé roky pomáhali v rozvoji šikovných detí prípravou táborov, organizovaním súťaže a ďalšími aktivitami v rámci matematického korešpondenčného semináru Riešky. Vždy nás okrem prípravy hier bavilo aj hrať rôzne táborové či stolové hry a tak keď sme sa stretli s fenoménom escape room hneď sa nám zapáčil tiež. Aj keď v Bratislave už takéto hry boli, zdalo sa nám, že by sa dali spraviť aj lepšie a tak sme sa v januári 2015 rozhodli, že to vyskúšame.

Po dlhých prípravách sme v júli 2015 úspešne spustili našu prvú hru V pazúroch ŠtB. Pre veľký úspech sme rýchlo pridali aj druhú rovnakú hru pre možnosť duelu. V júni 2016 sme k tomu pridali mestskú hru Brainteaselava City Game, ktorá priniesla záujemcom nový druh zážitku, pre firmy väčšiu kapacitu a pre turistov možnosť zaujímavej prehliadky mesta. Pomedzi to sme začali robiť teambuildingy na mieru, kde sme postupne pripravovali aktivity podľa požiadaviek našich klientov. V roku 2017 sme pridali nový escape room Jánošíkov poklad plný nových technológii zabezpečujúcich magické efekty a do ďalších rokov chystáme opäť ďalšie novinky.

Pridaj sa k nám

Toto sme my:

Emil

Mišo

Milka