teambuilding

na mieru

Okrem našich hlavných hier (Escape Room, City Game, Mystery Dinner) pripravujeme ako program pre našich klientov aj rôzne iné teambuildingové hry a aktivity na mieru. Prispôsobujeme ich presne podľa požiadaviek klienta, aby sme dosiahli cieľ vášho teambuildingu, či už ide o utuženie vzťahov v existujúcom kolektíve, spoznávanie nových kolegov alebo rozvoj kreatívneho myslenia či riešenia problémov. V prípade záujmu tiež zabezpečíme catering, ubytovanie, či ďaľšie aktivity.

vybrať z ponuky hier

Pevnosť
Boyard

až 300 osôb naraz

zistiť viac

Zažite niečo nové a zabavte sa pri prekonávaní vlastných limitov a skúškach vašej tímovej spolupráce

viac informácií

Interaktívny
kvíz

až 200 osôb naraz

zistiť viac

Pohodová aktivita, preverí vaše znalosti, šikovnosť a či poznáte svojich kolegov. Interaktívne úlohy zaručia zábavu

viac informácií

Minútka

až 100 osôb naraz

zistiť viac

Akčná tímová hra, plníte množstvo krátkych zábavnych úloch, spolupráca nevyhnutná

viac informácií

Hľadanie
pokladu

až 200 osôb naraz

zistiť viac

Preverte ako viete s kolegami komunikovať svoje nápady pri riešení logických úloh, ktoré vás posúvajú k cieľu

viac informácií

Mobilný
Escape Room

až 30 osôb naraz

zistiť viac

Intenzívny zážitok na 15-70 minút, skupina v tematickej miestnosti musí spolupracovať aby unikla

viac informácií

City Game
kdekoľvek

až 100 osôb naraz

zistiť viac

tímová hra podľa verzie na 1 až 3 hodiny, interaktívne úlohy, vieme pripraviť v ľubovoľnom meste ale aj v prírode

viac informácií

Mobilná Mystery

až 36 osôb naraz

zistiť viac

Detektívna roleplay hra, zameraná na komunikáciu a logické uvažovanie. Ideálne spojiť s večerou, vieme pripraviť kdekoľvek.

viac informácií

Aktivita podľa želania

až 500 osôb naraz

zistiť viac

Máte vlastnú predstavu, čo by ste chceli zažiť, ako by mal program vyzerať? Niečo vymyslíme

napísať vlastnú predstavu

Pevnosť boyard

Aktívna hra v prírode založená na tímovej práci, zábava a prekonávaní vlastných limitov. Rôznorodé úlohy so zapojením všetkých členov tímu ako napríklad dobývanie hradu, streľba z luku, či jazda na monocykli alebo escape stan povzbudia k spolupráci, či príjmaniu nových výziev a zanechajú silné spomienky, ktoré budú kolegov spájať.

interatívny kvíz

Zabavte sa a preverte svoje vedomosti, ale aj šikovnosť pri interaktívnych úlohách. Pomôže komunikácia v tíme, spolupráca, ale aj dobrý odhad. V úlohách kladieme dôraz na zábavu, zážitok a získavanie zaujímavých vedomostí. Otázky a úlohy vieme prispôsobiť podľa požiadaviek jednak tematicky, ale aj či majú byť viac vedomostné, zábavné alebo interaktívne.

minútka

Minútka je najakčnejšia a najdynamickejšia z našich teambuildingových aktivít. V tímoch plníte rýchlo sa striedajúce úlohy, na každú máte len dve minúty a už je tu ďalšia. V tejto hre zažijete všetko, budete sa váľať na zemi od smiechu, lapať po dychu od námahy, napínať mozgové závity, vykrikovať nápady a pokyny, utierať si pot z čela. Zážitky sú tu naozaj intenzívne a ak niečo utuží kolektív, tak práve takáto aktivita. Tiež pomôže v zvládaní stresových situácií, či schopnosti pohotovo rozdeliť úlohy v tíme.

hľadanie pokladu

Tímová hra, ktorá rozvíja predstavivosť, logické myslenie a efektívny brainstorming. Najskôr hľadáte zadania úloh, ktoré sa postupne odhaľujú na mape. Pomedzi to riešite úlohy a tajné odkazy, ktoré vám postupne odhaľujú, kde sa nachádza poklad a ako ho získať. Ide o zaujímavé hlavolamy, pútavé úlohy, ktoré nevyžadujú špeciálne znalosti ani skúsenosti, len chuť objavovať, tímovú prácu a štipku kreatívneho myslenia.

Mobilný Escape Room

Chcete sa zabaviť v Escape Roome, ale nevyhovuje vám prísť k nám na Zámockú? Nevadí, môžeme prísť my k vám a radi hru prispôsobíme podľa vašich požiadaviek. Vieme pripraviť mobilné verzie hier V pazúroch ŠtB na 30 až 70 minút, Jánošíková chyža na 30 minút alebo Escape Stan Karanténa na 15 minút. Výhodou je aj väčšia kapacita, keďže hier vieme pripraviť až 6 hier naraz.

City Game kdekoľvek

City Game spája zábavu pri originálnych úlohách s netradičným spoznávaním mesta. Viacero tímov súperí naraz proti sebe, čo pridáva súťaživosť a akciu. Okrem našich stabilných hier v Bratislave a Banskej Štiavnici vieme pripraviť City Game na mieru aj v inom meste, ale aj inej lokalite (robili sme už napr. v Piešťanoch, na Zochovej chate, v X-bionic Šamorín a pod.). Hru prispôsobíme podľa vašich požiadaviek na dĺžku hry, náročnosť, trasu, či iných špecifických žiadostí.

Mobilná Mystery Dinner

Na Mystery Dinner sa určite zabavíte, spoznáte lepšie svojich kolegov, potrénujete komunikáciu vo vašom tíme a navyše sa pri nej výborne najete. Zistite ako sa vaši kolegovia zhostia netradičných rolí, vyriešia nečakané problémy s inými postavami a zanalyzujú všetky dostupné informácie. Hru vám vieme pripraviť takmer kdekoľvek podľa vášho želania

„Ďakujeme spoločnosti Brianteaselava za vydarený teambuilding, kde si všetci zúčastnení prišli na svoje! Bol to skvele strávený čas plný zábavy a dobrej nálady. Organizácia ako aj samotné aktivity boli na výbornej úrovni. Odporúčam pre všetky vekové kategórie!“

Denisa Bukovská, Danube Facility Services

„V mene našej spoločnosti sa chcem ešte raz poďakovať za perfektne pripravenú akciu, skvelú atmosféru, nezabudnuteľné zážitky a hlavne za ochotu splniť všetky naše požiadavky. Bolo nám naozaj potešením. Ľudia si celý deň ohromne užili a práve preto vrelo odporúčam všetkým záujemcom o teambuilding.“ 

Hana Karnasová, Gefco Slovakia

Naši Klienti

Napíšte nám