Kam na teambuilding?

Rozmýšľate kam na teambuilding s kolegami a už vám dochádzajú nápady? Chcete niečo nové, akčné, športové, alebo radšej oddychové? Vybrali sme vám 10 tipov na originálny a zábavný teambuilding v Bratislave. Stačí si len vybrať!

Chcete trochu potrápiť mozgové závity? Skupina má v Escape Roome jediný jasný cieľ – utiecť z tematicky zariadenej izby, či bytu, v ktorom sa ocitla. Musí vnímať svoje okolie všetkými zmyslami, spolupracovať s parťákmi, rozmýšľať ako využiť veci naokolo. Navyše vás tlačí časový limit a tak napätie sa dá krájať.

Kde?

 1. Brainteaselava Escape Room
 2. Questum
 3. PanIQ Room

Trvanie: 60-70 minút
Cena: Cca 12€ / hráč, hra
Počet hráčov:2-20 hrajúcich súčasne

Laser Game

Oblečiete vestu, dostanete vesmírnu zbraň a akcia začína. Tma, hustá hmla, strategicky rozmiestnené úkryty a križujúce sa lasere vytvárajú pravú adrenalínovú atmosféru. V množstve scenárov hier sa môžete snažiť ukorystiť vlajku, zneškodniť bombu alebo trafiť čo najviac protihráčov. Čo z toho si vyberiete, je len na vás.

Kde?

 1. Space World
 2. Hero Factory
 3. Laser Wars

Trvanie: ľubovoľné
Cena: cca 15€ / hráč, hodina hry
Počet hráčov: 4-16 hrajúcich súčasne

Mystery dinner

Hrať divadlo počas večere? Áno, ale nie celkom. Na začiatku každý dostane svoju postavu, za ktorú hrá zvyšok večera. Stala sa vražda, kto pri stole je vinníkom? Zistite ako sa vaši kolegovia zhostia netradičných rolí, vyriešia nečakané problémy s inými postavami a zanalyzujú všetky dostupné informácie. Podarí sa vám spoločne odhaliť vraha?

Kde?

 1. Brainteaselava

Trvanie: 2-3 hodiny
Cena: 15-18€ / hráč, hra + 13€ 3-chodové menu (nepovinné)
Počet hráčov: 7-60

Ochutnávka vína v tme

Ochutnávky vína sú už dávno známa aktivita na teambuilding. Ale čo tak ju trochu pozmeniť a vložiť do tmavého prostredia? Magická atmosféra, lepšie prežitie chutí. Vyskúšate, či vám po tme bude chutiť lepšie?

Kde?

 1. Tmavá Degustácia

Trvanie: Cca 2 hodiny
Cena: od 25€ / osobu
Počet ochutnávčov: Podľa dohody

Adrenalínový park

Park, v ktorom zo seba vydáte naozaj všetko. V poslednej dobe ich pribudlo viacero, niektoré sú zamerané čisto na akčné športy, ale v iných treba na úspech trochu aj pohnúť rozumom. Teamup je navyše zaujímavý rôznorodosťou tematických miestností, v ktorých postupne plníte s tímom zadané úlohy. V každom prípade, zábava je zaručená!

Kde?

 1. Jump Arena
 2. Hang Air
 3. Team Up

Trvanie: 1-3 hodiny

Cena: 10-20€ / hráč, hodina

Počet hráčov: 2 – 200

Chceli by ste na svojom teambuildingu tráviť čas vonku? Preskúmať trochu mesto zábavnou formou? Táto možnosť je potom pre vás ideálna. City Game ponúka všetko z toho. Rozdelení do tímov, so zadaním úlohy. Nájdete skrytý poklad?

Kde?

 1. Brainteaselava
 2. Treasure Hunt Bratislava

Trvanie: 90-180 minút
Cena: od 15€ / hráč, hra
Počet hráčov: 2-150

Virtuálna realita

Nasadíte si okuliare a ocitáte sa v úplne inej realite. Vždy ste chceli vedieť, aké je to byť špiónom? Futbalistom? Ako sa žilo v minulosti? Teraz to nie je tak ťažké a rýchlo sa ponoríte do úplne iného sveta. Ísť môžete hocikam. A čo je najlepšie – z pohodlia izby.

Kde?

 1. VRBA – Virtual Reality Gin&Tonic Bar
 2. Virtuálna realita Bratislava

Trvanie: Odporúčané cca 30 minút na osobu
Cena: 30€ / hráč, hodina
Počet hráčov: 2 – 16

interatívny kvíz

Nie je to obyčajný kvíz ktorý len preverí vaše vedomosti. Okrem toho zažijete kopu zábavy a akcie interaktívnych úlohách. Pomôže komunikácia v tíme, spolupráca, ale aj dobrý odhad. Úlohy sú zamerané najmä na zábavu, zážitok a získavanie zaujímavých vedomostí. Otázky a úlohy sa dajú prispôsobiť podľa požiadaviek jednak tematicky, ale aj či majú byť viac vedomostné, zábavné alebo interaktívne.

Kde?

 1. Brainteaselava

Trvanie: 60 – 150 minút
Cena: od 10€ /osobu
Počet hráčov: 10 – 200

Motokáry

Práca počká, dnes sú tu závody. Vymeňte nudnú cestu do práce v aute za zábavnú rýchlu jazdu v motokárach. Možno si dokonca zlepšíte svoje vodičské zručnosti!

Kde?

 1. Motokáry SK
 2. Kart One Aréna

Trvanie: ľubovoľné
Cena: Cca 50€ motokára/ hodina
Počet hráčov: 2-20

Kurz varenia

Spoločné varenie, budovanie kolektívu a osobný rozvoj sa perfektne dopĺňajú. Vašich kolegov v obleku ste už určite videli, ale ako vyzerajú v kuchárskej zástere? Pri voľbe svojho teambuildingu si môžete vybrať medzi workshopom, kulinárskou súťažou a mnohými ďalšími.

Kde?

 1. Chef Parade
 2. Pre Gurmánov

Trvanie: 3 – 5 hodín
Cena: Cca 50€ / osoba
Počet hráčov: 6-120

Teambuilding bez budgetu

Zabavte sa s kolegami úplne zadarmo! Stiahnite si e-book s popisom 10 zaujímavých teambuildingových aktivít, ktoré si môžete zorganizovať svojpomocne.

[mc4wp_form id=“3181″]

Teambuilding na mieru

Nezdala sa vám ani jedna z týchto aktivít? Máte záujem o niečo špeciálne? Nezúfajte, vymyslíme vhodný teambuilding aj pre vás! Stačí nás kontaktovať s vašimi predstavami a zvyšok nechať na nás. My už niečo vymyslíme 🙂

Napíšte nám

[caldera_form id="CF5c6dea24cf2dd"]