Kam na letný teambuilding?

Leto je tu a ak sa chcete teraz zabaviť s kolegami na teambuildingu, určite zvažujete najmä outdoorové aktivity. Možností je naozaj veľa. Vybrali sme vám top 7 tipov na zážitkový teambuilding, ktorý si môžete vychutnať vonku.

City Game

Chcete sa s tímom zabaviť v uličkách historického centra? Na začiatku dostanete len malý batôžtek plný predmetov, ktoré vám pomôžu. Riešenia úloh vám odhaľujú kam ďalej, až sa vám nakoniec podarí splniť misiu. Alebo nie? Popri tom sa netradičnou formou spoznáte mesto podľa vášho výberu (kamenné prevádzky sú v Bratislave a Banskej Štiavnici).

Trvanie: 90-180 minút
Cena: Cca 13€ / hráč, hra
Počet hráčov: 4-100

Tímový Splav

Utečte naozaj úplne od každodenného zhonu a užite si pokoj v lone prírody. Vychutnajte si s kolegami nádherné scenérie z paluby kanoe. Je to naozaj zaujímavá a miestami aj zábavná skúsenosť. Na výber je niekoľko variánt, či už Malý Dunaj, Dunajské ramená alebo rieka Morava. Akciu môžete ideálne ukončiť grilovačkou na brehu, či dokonca predĺžiť na 2 dni.

Trvanie: 4 hodiny až 2 dni
Cena: 25€ / osoba,deň
Počet osôb: 2 – 60

Lanové centrum

Prekonajte svoje zábrany a zahrajte sa trochu na Tarzana. Preveria vás rôzne prekážky v korunách stromov, ale nemáte sa čoho obávať. Vďaka horolezeckému výstroju budete stále v maximálnom bezpečí. Silné zážitky plné adrenalínu určite váš tým stmelia, pretože na ne budete ešte dlho spomínať

Trvanie: 90 minút
Cena: 13€ / Osobu
Počet hráčov: 2 – 20

Minútka

Ak preferujete skutočnú akciu, vyberte si Minútku. V tímoch plníte rýchlo sa striedajúce úlohy, ktoré prichádzajú jedna za druhou. Preveria vašu pohotovosť, šikovnosť ale aj komunikáciu, či spoluprácu v tíme. Aktivita určite pomôže v zvládaní stresových situácií, či schopnosti pohotovo rozdeliť úlohy v tíme, no najmä vďaka svojej intenzite parádne stmelý celý tím

Trvanie: 60minút
Cena: od 12€ /osobu
Počet hráčov: 10 – 100

Archery tag

Máte radi fantasy, či historické filmy a vždy ste sa chceli ocitnúť v koži Legolasa, či iných lukostrelcov? Potom je Archery tag práve pre vás. Táto taktická hra vám pomôže preveriť strategické myslenie, koordináciu a komunikáciu v tíme, na a najmä samozrejme kopu zábavy.

Trvanie: 2hod
Cena: 20€ / 2hod
Počet hráčov: 6-24

Hľadanie pokladu

Preverte ako viete s kolegami komunikovať svoje nápady pri riešení logických úloh, ktoré vás posúvajú k cieľu. Rozvíjajú vašu predstavivosť, logické myslenie a efektívny brainstorming. Postupne dešifrujete polohu pokladu, ktorý si nakoniec najrýchlejší tím môže vykopať.

Trvanie: 1 – 3 hodiny
Cena: od 12€ / osoba
Počet hráčov: 6-200

Teambuilding na mieru

Nezdala sa vám ani jedna z týchto aktivít? Máte záujem o niečo špeciálne? Nezúfajte, vymyslíme vhodný teambuilding aj pre vás! Stačí nás kontaktovať s vašimi predstavami a zvyšok nechať na nás. My už niečo vymyslíme 🙂

Napíšte nám

[caldera_form id="CF5c6dea24cf2dd"]