Kam na teambuilding? Tento kvíz vám pomôže vybrať.

Aký teambuilding je pre vás ideálny?

Rozmýšlate kam na teambuilding a neviete, ktorú z teambuildingových aktiví si vybrať? Tento krátky kvíz vám prezradí, čo je pre vás ideálne.

Koľko bude účastníkov teambuildingu?

Vonku alebo radšej vo vnútri?

Aký dlhý chcete teambuilding?

Má byť váš teambuilding akčný?

Chcete preveriť svoje mozgové závity?

Radi by ste niečo fyzicky náročnejšie?

Je vašim cieľom zlepšenie komunikácie v tíme?

Kam na Teambuilding? Vaša ideálna voľba je...
Pevnosť Boyard

Aktívna hra v prírode založená na tímovej práci, zábava a prekonávaní vlastných limitov. Rôznorodé úlohy so zapojením všetkých členov tímu ako napríklad dobývanie hradu, Hint Hunt, discgolf, či jazda na monocykli alebo escape stan povzbudia k spolupráci, či príjmaniu nových výziev a zanechajú silné spomienky, ktoré budú kolegov spájať.
Viac info
Interaktívny kvíz

Zabavte sa a preverte svoje vedomosti, ale aj šikovnosť pri interaktívnych úlohách. Pomôže komunikácia v tíme, spolupráca, ale aj dobrý odhad. V úlohách kladieme dôraz na zábavu, zážitok a získavanie zaujímavých vedomostí.
Viac info
Minútka

Minútka je najakčnejšia a najdynamickejšia z našich teambuildingových aktivít. V tímoch plníte rýchlo sa striedajúce úlohy, na každú máte len dve minúty a už je tu ďalšia. V tejto hre zažijete všetko, budete sa váľať na zemi od smiechu, lapať po dychu od námahy, napínať mozgové závity, vykrikovať nápady a pokyny, utierať si pot z čela. Zážitky sú tu naozaj intenzívne a ak niečo utuží kolektív, tak práve takáto aktivita.
Viac info
Hľadanie pokladu

Tímová hra, ktorá rozvíja predstavivosť, logické myslenie a efektívny brainstorming. Najskôr hľadáte zadania úloh, ktorých lokácie sa postupne zobrazujú na mape. Úlohy a tajné odkazy, vam po vyriešení krok za krokom odhaľujú, kde sa poklad nachádza a ako ho získať. Ide o zaujímavé hlavolamy, pútavé úlohy, ktoré nevyžadujú špeciálne znalosti ani skúsenosti, len chuť objavovať, tímovú prácu a štipku kreatívneho myslenia.
Viac info
Mystery Dinner

Zábava zaručená. Na Mystery Dinner tiež určite spoznáte lepšie svojich kolegov, potrénujete komunikáciu vo vašom tíme a navyše sa pri nej výborne najete. Zistite ako sa vaši kolegovia zhostia netradičných rolí, vyriešia nečakané problémy s inými postavami a zanalyzujú všetky dostupné informácie.
Viac info
City game

Teambuilding na City Game v Bratislave

Zabavte sa pri originálnych interaktívnych úlohách, ktoré zapoja celý tím a spoznajte vybrané mesto, či inú lokalitu netradičnou formou. Viacero tímov súperí naraz proti sebe, čo pridáva súťaživosť a akciu.
Viac info
Escape Room

Teambuilding v Escape Room

Zažite intenzívnych 70 minút V pazúroch ŠtB alebo v magickom Jánošíkovom dome. Preverte svoju všímavosť, sedliacky rozum a tímovú spoluprácu a nechajte sa pohltiť silnou atmosférou hry.
Rezervovuj hru

Share your Results:

By |2019-08-02T10:51:52+02:001 augusta, 2019|Uncategorized @sk|0 Comments