Teambuildingové hry a aktivity

Teambuildingové aktivity pre vás na mieru

Okrem našich hlavných hier (Escape Room, City Game, Mystery Dinner) pripravujeme ako program pre našich klientov aj rôzne iné teambuildingové hry a aktivity na mieru. Prispôsobujeme ich presne podľa požiadaviek klienta, aby sme dosiahli cieľ vášho teambuildingu, či už ide utuženie vzťahov v existujúcom kolektíve, spoznávanie nových kolegov alebo rozvoj kreatívneho myslenia či riešenia problémov. V prípade záujmu tiež zabezpečíme catering, ubytovanie, či ďalšie aktivity.

Pre našich klientov sme pripravili napríklad tieto aktivity:

Pevnosť Boyard

Atraktívna hra v prírode založená na tímovej spolupráci, zábave a prekonávaní vlastných limitov. Rôznorodé úlohy so zapojením všetkých členov tímu ako napríklad dobývanie hradu, streľba z luku, či jazda na monocykli alebo escape stan povzbudia k spolupráci, či príjmaniu nových výziev a zanechajú silné spomienky, ktoré budú kolegov spájať.

Hľadanie pokladu

Outdoorová hra zameraná na rozvoj logického myslenia. Tímy postupne riešia úlohy a tajné odkazy, ktoré ich posúvajú ďalej. Okrem invenčného myslenia je potrebná k úspechu aj trpezlivosť, všimavosť a základná znalosť orientácie na mape. 

Minútka

Tímová hra v reálnom čase proti sebe. Tímy pri nej postupne plnia množstvo malých úloh, na ktorých čo najlepšie splnenie majú práve jednu minútu (v špeciálnych prípadoch trochu viac času). Napríklad identifikovať poslepiačky rôzne predmety, hádanie slov, ktoré opisuje spoluhráč, pivná štafeta, bleskový kvíz či obeh okolo seba. Zúčastneným pomôže v zvládaní stresových situácii, či schopnosti rozdeliť si úlohy v tíme.

Interaktívny kvíz

Relaxačná, no stále napínavá súťažná aktivita. Kvízové otázky zo zaujímavých okruhov, nielen faktické ale aj tipovanie poradia kolegov vo vtipných miniúlohách. Ukáže sa nielen kto má všeobecný prehľad, ale aj ako sa v tíme navzájom poznáte.

 

 

Máte záujem o ďalšie informácie alebo nezáväznú cenovú ponuku? Napíšte nám.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo

Počet osôb

Lokalita

Typ aktivity

Dĺžka aktivít

Vaša správa

„Ďakujeme spoločnosti Brianteaselava za vydarený teambuilding, kde si všetci zúčastnení prišli na svoje! Bol to skvele strávený čas plný zábavy a dobrej nálady. Organizácia ako aj samotné aktivity boli na výbornej úrovni. Odporúčam pre všetky vekové kategórie!"

Denisa Bukovská, Danube Facility Services

„V mene našej spoločnosti sa chcem ešte raz poďakovať za perfektne pripravenú akciu, skvelú atmosféru, nezabudnuteľné zážitky a hlavne za ochotu splniť všetky naše požiadavky. Bolo nám naozaj potešením. Ľudia si celý deň ohromne užili a práve preto vrelo odporúčam všetkým záujemcom o teambuilding." 

Hana Karnasová, Gefco Slovakia