Teambuilding Mystery Dinner

Prečo teambuilding na Mystery Dinner?

Mystery Dinner zlepší vašu komunikáciu v tíme, preverí analytické myslenie a navyše sa pri nej výborne najete. Jednoducho ideálny teambuilding.

Zistite ako sa vaši kolegovia zhostia netradičných rolí, vyriešia nečakané problémy s inými postavami a zanalyzujú všetky dostupné informácie. Podarí sa vám spoločne odhaliť vraha?

Rezervovať Mystery Dinner     Mobilná Mystery Dinner

Ako to funguje?

Hra prebieha pri stole v reštaurácii Štefánka by Pulitzer (alebo na inom mieste podľa dohody, viac info tu). Každý zúčastnený hrá postavu o ktorej má niekoľko informácii. Jedna z postáv pri stole je vrahom, avšak na začiatku nikto nevie, kto to je.

Cieľom skupiny je odhaliť vraha pomocou informácii získaných od jednotlivých postáv a nadobudnutých dôkazov. Vedľajším cieľom každej z postáv, ktorý výrazne pridáva na zábavnosti hry, je čo najlepšie zahrať svoju vlastnú postavu s jej kladnými ale aj zápornými stránkami.

Hra je prerušovaná prestávkami na jedlo, v prípade Menu à la Baťa sú to 3 chody. V jednej skupine môže hrať naraz 7 až 12 hráčov. Ak vás je viac, rozdelíme vás do viacerých herných skupín, aby bol každý zapojený do hry. Vieme pripraviť hru pre 3 skupiny a teda až 36 osôb naraz.

Máte záujem o hru pre viac ako 12 hráčov alebo máte ďalšie otázky? Napíšte nám.

Vaše meno

Váš email

Vaša správa

Dĺžka hry 2 - 3 hodiny
Počet hráčov 7 - 12 (36*)
Adresa hry Palisády 59 (Štefánka by Pulitzer) **
Cena za 1 osobu 14€
3-chodové menu Menu à la Baťa (nepovinné) 12€

* Naraz vieme pripraviť až 3 hry s celkovou kapacitou 36 osôb
** Informácie o hre na inom mieste nájdete tu
*** Všetky ceny zahŕňaju 20% DPH