Teambuilding v Escape Room

Prečo teambuilding v Escape Room?

  1. intenzívny zážitok na 70 minút
  2. možnosť hry za každého počasia
  3. zábava aj rozvoj tímu
  4. aj pre ľudí s obmedzením pohybu

Escape Duel:

Iba v Brainteaselava Escape Room môžete súťažiť s druhým tímom hrajúcim rovnakú hru zároveň vedľa seba. Prípadný tretí tím si zatiaľ môže zahrať hru V pazúroch ŠtB. Takto môže hrať naraz až 20 osôb

Ak je vás viac, môžete sa postupne vystriedať (80 osôb/ pol dňa), pričom tímy ktoré nebudú práve hrať si môžu posedieť v príjemnej reštaurácií Pulitzer u Zlatého Jeleňa kúsok od nás s 20% zľavou na účet.

Rezervovať Escape Room     Mobiný Escape Room

Chcete rezervovať naraz viacero Escape hier? Alebo máte záujem o analýzu psychológom? Napíšte nám.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Teambuilding v Escape Room baví všetkých

Recenzie návštevníkov:

Super miesto na team building, počas tých 70 minút nám horeli hlavy z množstva úloh, hádaniek, hľadania kódov a súvislostí, čas je maximálne využitý a rozhodne sa nebudete nudiť. Obtiažnosť je síce vyššia, ale o to je väčšia sranda :) Veľkou výhodou je tiež, že je možnosť ísť naraz dve skupiny.

Adriena Némethová, Anima Technika

Perfektný zážitok, skvelý teambuilding, výborne úlohy, skvelá náročnosť, tým pádom sa graduje radosť ;)) vrelo odporúča každý jeden zo zúčastnených!!!

Helena Renczésová, Partners group

Kľúčom k úspechu v je spolupráca, komunikácia v tíme, sústredenie, odolnosť voči stresu a najmä schopnosť počúvať ostatných.

- Kto je ten akčný a kto sa len prizerá?
- Kto povzbudí ostatných, keď sa nedarí?
- Kto je vizionár a kto dotiahne nápady do konca?

Aj odpovede na tieto otázky sa dozviete pri hre Escape room. Ak máte záujem aj o rozbor vašej hry psychológom, napíšte nám.

Čo vám pomôže rozvinúť indoor teambuilding v Brainteaselava Escape Room?

Spolupráca a komunikácia

Aj najmúdrejší a najschopnejší tím nebude úspešný, ak je plný individualistov. Rozvíjanie nápadov, či zdieľanie informácií je základom úspechu. Ak niekto ihneď nájde kľúč, no nechá si to pre seba a ostatní si márne lámu hlavu, ako otvoriť zámok, problém je na svete.

Efektívny brainstorming

Schopnosť sústrediť sa, vedieť počúvať ostatných, zamyslieť sa nad ich nápadmi a stavať na nich nové, často aj zdanlivo nereálne. So zdravým realizmom no bez nekonštruktívnej kritiky. Čo spraviť s neznámym predmetom, šifrou či mapou najlepšie zistíte, keď dáte hlavy dokopy.

Jednoduchosť

V práci i v súkromí, jednoduché a jasné riešenia často slávia úspech. A schopnosť formulovať jednoducho myšlienky a plány býva veľkým prínosom. Darmo je niekto hlavička, ak svoje idey opíše tak, že mu nik neporozumie.

Komplexná analýza problému

Riešiť úlohu keď máme jasné zadanie je jedna vec, avšak v realite sa to príliš často nestáva. Rovnaké je to aj pri našej hre. Máte síce splniť misiu a utiecť, ale ako? Musíte sa zamyslieť aké predmety máte k dispozícií, na čo sa dajú použiť, čo hovorí ten tajomný odkaz. Zistíte, čo presne je vašou úlohou a ako to spraviť?

Krízové situácie

Tím šlape ako hodinky, no zrazu príde vážna prekážka. V escape room to býva tzv. zaseknutie, teda dovtedy jasná cesta sa odrazu stratí. Nie sú žiadne jasné možnosti, či naopak príliš veľa ciest. Nájde sa líder, ktorý dokáže efektívne rozdeliť úlohy? Systematik, ktorý zapíše, aké máme zdroje, čo sme už skúsili a čo naopak ešte môže zabrať?