Zľavy

Zľava pre študentov, mladých a učiteľov

Zľava 20% na ISIC, EURO<26 alebo ITIC:
Na 20% zľavu majú nárok skupiny, ktorej všetci členovia sa preukážu platnou kartou ISIC, EURO26 alebo ITIC. Zľava sa uplatňuje z celkovej ceny pre skupinu, jednotlivo sa neuplatňuje. Táto zľava sa nesčítava s inými zľavami s výnimkou zliav vyhraných v našej súťaži na Facebooku/Google+.

Zľava 40% na ISIC, EURO<26 alebo ITIC cez obed:
Na 40% zľavu majú nárok skupiny, ktorej všetci členovia sa preukážu platnou kartou ISIC, EURO26 alebo ITIC a začnú svoju hru v čase medzi 11:00 a 13:00 (vrátane). Zľava sa uplatňuje z celkovej ceny pre skupinu, jednotlivo sa neuplatňuje. Táto zľava sa nesčítava s inými zľavami s výnimkou zliav vyhraných v našej súťaži na Facebooku/Google+.

20% zľava pre dvojice

Na 20% zľavu pre dvojice majú nárok všetky skupiny, ktoré majú iba 2 členov. Táto zľava sa nesčítava s inými zľavami s výnimkou zliav vyhraných v našej súťaži na Facebooku/Google+.

10% zľava ak hráte v 2 alebo viacerých tímoch naraz

Ak rezervujete hru, kde hrajú súčasne minimálne 2 tímy, dostanete 10% zľavu na celkovú cenu. Táto zľava sa nesčítava s inými zľavami s výnimkou zliav vyhraných v našej súťaži na Facebooku/Google+.